5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Prasówki

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet! Polacy coraz częściej kupują przez internet. Z określonych za rok 2018 wynika, że pierwsza sklepów sprzedających nasze wyroby online wzrosła o 34% w toku ostatnich 5 lat. Specjalnie na placu pojawiają się nowe metody, które zapewniają zrobienie zakupów jeszcze szybciej, a dzięki największym standardom zabezpieczeń transakcji zyskujemy klimat i bezpieczeństwo. Dlaczego Polacy kupują przez internet?

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Oszczędność czasu

Według znanych z raportu KPMG na pytanie: “Dlaczego wierzymy w sklepach internetowych?” 40% odpowiedzi prezentowało na oszczędność czasu. Obecnie wszystkiemu z nas chce na szybkim załatwieniu swoich potrzeb. Nie lubimy liczyć w fazach. Zakupy poprzez internet ułatwiają nam uniknięcie tłumów. Nie potrzebujemy denerwować się godzinami otwarcia sklepu ani tymże, jak dotrzeć w możliwości miejsce. Zamiast tego tworzymy stronę internetową oraz wszystko liczymy na wybranie ręki. Jeśli pierwszy przeglądany przez nas sklep online nie oferuje interesującego nas produktu, szybko możemy poznać do następnego, trzeciego i czwartego. Zajmie nam to wybór mniej czasu niż spacer po galerii handlowej. I cały proces zakupów z wyboru przedmiotu po realizację transakcji może zdobyć nawet parę sekund, co w zakładach stacjonarnych sprowadza się rzadko.
Wszystko w pojedynczym miejscu

Kolejnym powodem, który uzyskał wynik 27% wskazań, jest dostępność wielu materiałów w pojedynczym miejscu. Dzięki urządzeniu podpiętemu do internetu otrzymujemy wiele swobodzie niż w galeriach handlowych. Możemy wprowadzić na kartę każdego biznesu i sprawdzać asortyment w którymkolwiek miejscu a czasie. Co Polacy kupują przez internet? Według badania PwC największym powodzeniem zajmuje się odzież i obuwie. Na innym miejscu dostają się leki i pielęgnacje. Pewno wtedy być zaskoczeniem, jednak uczestnik jest przydatny. Mowa tutaj o cenach, które często kłócą się z tych stacjonarnych. Trzecią pozycję zajmują książki, muzyka, obrazy i sztuki wideo. Dużo osób posiada dodatkowo ze sklepów internetowych w charakterze zamówienia mebli i wyposażenia domu. Warto wspomnieć, że aż 47% badanych decyduje się na zakup poprzez internet produktów spożywczych.
Możliwość porównania cen

Trzecim powodem, o jakim warto wspomnieć, jest okazja porównania cen. Taka odpowiedź uzyskała aż 54% wskazań w raporcie KPMG. Owszem, w wypadku sklepów stacjonarnych też będzie ostatnie możliwe, tylko w takiej rzeczy musimy udać się co nieco do kilku miejsc. Z zmiany korzystając z internetu, wystarczy wpisać na pewną stronę, i wszelkie potrzebne informacje będą na wybranie ręki. Gdy toż możliwe? Wszystko to dzięki porównywarkom cen. Kiedy chcemy skorzystać z najkorzystniejszej oferty pod względem cenowym, wystarczy wpisać na odpowiednią platformę. Kolejnym ruchem będzie pasowanie interesującego nas towaru czy sklepu. Następnie otrzymamy zestawienie produktów prostych w pozostałych sklepach wraz z kolekcją cenową, która uwzględnia również cenę dostawy. Dzięki temu bez problemu wybierzemy najtańszą z perspektyw.
Atrakcyjne promocje

Atrakcyjne promocje to drugi powód, który w wersji cena otrzymał aż 46% wskazań respondentów w raporcie KPMG. Coraz częściej sprowadza się, że sprzedawcy zachęcają naszych użytkowników do używania z oferty internetowej przez wielkie promocje. Dzięki nim można kupować produkt nawet do kilkudziesięciu procent mało aniżeli w możliwości stacjonarnej. Daje się również, że rabaty obejmują koszty dostawy. Inne sklepy wprowadzają promocje kup 2 za 1 i mnóstwo innych. Bez wątpienia takie możliwości częściej można wpaść w budowie niż stacjonarnie. Warto jeszcze wspomnieć, że istnieją strony, które robią w pojedynczym miejscu wszystkie dostępne rabaty. Dzięki temu zaoszczędzimy coraz bardzo czasu a pieniędzy.
Dostępność innych form płatności

Warto jeszcze wspomnieć o dostępności innych form płatności. Sklepy internetowe umożliwiają naszym klientom wzięcie z najaktualniejszych rozwiązań. Według raportu Gemius “e-Commerce w Polsce 2019” niewiele kobiet przyjmuje się na skorzystanie z dużych przelewów za pośrednictwem takich serwisów jak: PayU, przelewy24, Dotpay. Trzy nowe miejsca zajmują bardziej klasyczne rozwiązania, przykładowo płatność gotówką u kuriera, przelew tradycyjny, wysyłka za pobraniem. Odpowiednio 30 i 40% konsumentów czerpie z płatności BLIKIEM oraz kartą płatniczą. Coraz więcej sklepów oferuje także płatności SMS-em lub mobilne takie jak: stosowanie kodów QR. Żyć pewno są one kilka atrakcyjne wśród polskich konsumentów, a nie odbiegają z pozostałych skutecznością i szybkością.

Na efekt wspomnijmy jeszcze o płatnościach z odroczonym terminie, które zapewniają zrobienie zakupów i opłacenie ich tylko po pewnym okresie, przykładowo 30 dniach. Ponadto sklepy internetowe umożliwiają również zrobienie zakupów na części. Możemy wykorzystać zarówno z zespołów świadczonych przez sklepy, kiedy i pracy finansowych. Dzięki możliwości wnioskowania online o pożyczki ratalne można jeszcze w niniejszy możliwość pozyskać potrzebne pieniądze na sprzęt RTV, AGD, elektronikę czy dowolny nowy cel.

Artykuł został sporządzony przez profesjonalistów z 5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet! .

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments